Grupa Expert

Drzwi Zewnętrzne Porta Włocławek

Firma PORTA DRZWI to działający blisko od 25 lat zakład produkcyjny w Bolszewie koło Wejherowa. W 1992 roku mała jeszcze firma zaczeła produkować pierwsze skrzydła drzwiowe. Kolejne lata to niezwykle dynamiczny rozwój firmy. Budowa zakładów w Ełku, Suwałkach oraz Rumii.
Porta projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział Badawczo Rozwojowy firmy nieustannie śledziu rozwój technologii i zmiany w designie. Firma co roku wprowadza w swoich katalogach nowości które szybko stają się bestsellerami. Porta Drzwi to drzwi o wysokiej jakości i bezpieczeństwie. Firma bazuje na komponentach dostarczanych przez światowych liderów branży.

Porta Drzwi to drzwi zewnętrzne zarówno te wejściowe do mieszkania jak i do domu. Jest to grupa niezwykle ważna dla każego użytkownika. Drzwi musą być solidne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki takiemu układowi zapewniają maksimum bezpieczeństwa i wygody, a należy pamietać że właśnie z drzwi zewnetrznych korzystamy najwcześciej w ciagu dnia.

Drzwi zewnętrzne Porta wykonane są z dbałością o każdy nawet najmniejszy detal, cechują sie ogromną wytrzymałościa i estetyką, która jest niezwykle ważna dla potencjalnych klientów. Mimo to iż drzwi zewnętrzne mają głownie chornić naszą prywatność i dać maksymalne poczucie bezpieczeństwa to ich wygląd jest równie istotnym elementem co bezpieczeństwo. Ich kolor, wykończenia, zastosowane sytemy bezpieczeństwa już od progu naszego domu świadczą o nas, o naszym wnętrzu, poczuciu smaku i guście. Dlatego też tak wiele osób przykłada istotną uwagę do wyboru drzwi zewnętrznych i słusznie, gdyż jest to wybór na długie lata.

Firma Porta Drzwi wychodzi na przeciw klientom oferując różne kolekcje jak AGAT, OPAL, KWARC czy GRANIT, różne style, okleiny naturalne lub syntetyczne, kolory dają nieskończone możliwości. Wielbiciele klasycznych modeli zainteresują się drzwiami w odcianiach  beżu, jasnego badź ciemnego drewna. Klienci bardziej odważni przychylnym okiem spojrzą na niecodzienne rozwiązania a to dzięki palecie intensywnych, oryginalnych barw, jak soczysty mahoń czy niebanalny antracyt.  Wybór jest bardzo duży a ilość wariantów ogromna.

Każdy klient, poza tym, że chce nabyć produkt jakościowy, spełniający szereg wymogów dotyczących bezpieczeństwa, pragnie posiadać również eleganckie drzwi wejściowe, które będą niewątpliwą ozdobą domu. Drzwi Porta łączą w sobie te dwie istotne kwestie. Niezależnie od własnych potrzeb i oczekiwań, nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie w ofercie drzwi, które go oczarują i uczynią dom miejscem wyjątkowym. Wszystko za sprawą szerokiego wyboru wśród kolekcji, stylów, typów okleiny oraz kolorystyki.

Musimy pamiętać o tym, że wybór drzwi wejściowych to wybór na długie lata. Warto zatem zapoznać się z ofertą i wybrać produkt najwyższej jakości, który pozwoli na długie i bezproblemowe użytkowanie. Zarówno kolekcje Steel SAFE, jak i Eco POLAR cechują się wyjątkową trwałością i estetyką wykonania. Wystarczy, że wybierzemy model, który odzwierciedla nasz gust oraz potrzeby, a będziemy odczuwać komfort i przyjemność z codziennego korzystania.

Szereg nowoczesnych drzwi zewnętrznych marki PORTA zakupisz w Salonie Grupa Expert Włocławek. Skorzystaj z naszej fachowej obsługi klienta. Nasi wykwalifikowanie pracownicy pomogą dobrać odpowiednie drzwi do wnętrza Państwa domu lub firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów firmy PORTA i odwiedzenia naszego salonu.

Nasi doradcy pomagają w wyborze modelu oraz wykończenia drzwi, wyborze klamek. Kompleksowo pomogą wybrać drzwi, okna, podłogi tak by potencjalny klient poczuł iż wszystkie elementy wnętrza współgrają ze sobą w idealnej harmonii i tworzą jeden spójny obiekt.

W naszych salonach oferujemy również usługi dodatkowe takie jak fachowe doradztwo, pomiar i montaż. Wykonanie tych czynności przez wykwalifikowanych, pracowników pozwoli zabezpieczyć się przed niespodziewanymi problemami w trakcie realizacji inwestycji a przede wszystkim zaoszczędzi Państwa czas i nerwy.

Katalog produktów


Pobierz

Drzwi wejściowe do domu i mieszkania


 • AGAT Plus
 • Opal Plus
 • Extreme RC3
 • Kwarc
 • Granit
 • Steel SAFE RC2
 • Steel SAFE RC2 Thermo
 • Steel SAFE RC3
 • Steel SAFE RC3 Thermo
 • Steel ENERGY PROTECT
 • ECO POLAR
 • ECO POLAR PASSIVE